Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Matthew Gray Gubler

Zajímavý rozhovor s Matthewem o jeho režijním debutu v Myšlenkách zločince - 16. epizodě páté řady "Mosley Lane" - k přečtení na TV Guide.

Update 12. 4. 2010 - přeloženo.
Dnes, v úterý 9. března 2010, slaví představitel Dr. Reida své 30. narozeniny. Popřát všechno nejlepší mu můžete na blogu Criminal Minds Fanatic.
"Matthew Gray Gubler: Neautorizovaný dokument, díl 10."
27. listopad 2010

Andy Swan (rekvizitář):
"Na podzim 2006 mě najal Matthew Gray Gubler, abych o něm natočil dokument 'pro fanoušky'.

Krátce poté mě vyhodil.

Nechal jsem si nahrávky."
MGG se připojil ke komunitě na Facebooku, jeho fanouškem se můžete stát ZDE. Kromě Facebooku se Matthew dělí s fanoušky o osobní informace již roky na webovém serveru MySpace, kde najdete i zprávy a obrázky zachycující stav jeho kolene. A aby toho nebylo málo, Matthew je i na Twitteru. A pro ty, kteří ještě nejsou okouzleni genialitou tohoto člověka, webové stránky Gublerland jsou již plně v provozu!
Web Criminal Minds Fanatic zveřejnil dnes datum a čas dalšího chatu se super hosty!
1  
2  
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com