Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Herci

Tato rubrika se připravuje.

Myšlenky zločince se po 6. řadě plné změn, otřesů, slabých i silných chvilek vracejí do starých vyzkoušených kolejí. Televizní stanice CBS, producent MZ, přehodnotila svá stanoviska a rozhodla se nabídnout herečkám AJ Cookové a Paget Brewsterové návrat do seriálu. Možná i díky 60.000 podpisů fanoušků na internetové petici Save The Actresses.

AKTUALIZOVÁNO 29. května 2011:

Paget Brewster se vrací v nové řadě MZ! Shemar Moore již také podepsal smlouvu na další rok, CBS mu odsouhlasila zdvojnásobení platu. Jediným, kdo se s CBS na podmínkách ještě nedohodl, tak zůstává Thomas Gibson. Rachel Nichols v MZ s novou končí.

(zdroj CMF)
Někteří z vás si možná ještě pamatují, že to bylo přesně před rokem, kdy Myšlenkám hrozila ztráta šéfa týmu aneb vyhazov Thomase Gibsona ze seriálu. Teď, po skončení úspěšné 5. řady, se situace opakuje.

1. 7. 2010 23:19 Aktualizováno! - Je rozhodnuto...
Posledni komentare
23.11.2010 09:02:08: Naprosto s tebou souhlasim. Ale bez Reida taky nesmiley${1}
20.08.2010 00:34:55: Bez Hotche by to prostě nebyli Myšlenky zločince
O sociální sítě na internetu v dnešní době není žádná nouze. Facebook už v Čechách zná asi každý, o Nyxu možná leckteří slyšeli, stejně jako o MySpaceu nebo Twitteru. A práve poslední jmenovaná síť se poslední dny hemží cvrlikáním herců MZ.

Aktualizace 15. 5. 2010
Z Post Chronicle:

"Manžel Gwen Stefani, rocker Gavin Rossdale, nahradí v TV dramatu Jona Bon Joviho.

Jon Bon Jovi byl prvním vybraným pro roli rockové hvězdy, kterou analytici FBI podezírají, že je sériovým vrahem, v novém díle amerického seriálu Myšlenky zločince. Hvězda 'Living on A Prayer' však z projektu odstoupila.

Není to první Rassdaleho role, objevil se již ve fotbalovém filmu 'The Game of Their Lives' a ve filmu s Keanu Reevesem 'Constantine'."
Chatroom CMF si ještě neoddechl po vyčerpávající a zábavou sršící Paget Brewsterové a už se chystá další bombastický návštěvník. Pozvání k chatu přijal Nicholas Brendon, známý především ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů, který v Myšlenkách zločince ztvárňuje epizodní roli počítačového génia a přítele Penelopy Garciové - Kevina Lynche.
(Informace o předešlém chatu s Paget přidám jakmile bude trochu času - jako vždy sekce Zprávy z chatu)
Zdravotní problémy mohou potkat každého z nás, i hvězdy našeho seriálu. Natáčení  páté řady se tak potýká hned se dvěma oberlenými herci.
Americký herec Daniel Bernard Sweeney (zahrál si také v seriálech Jericho, Dr. House nebo Crash) bude jako policejní důstojník spolupracovat s BAU na velkém případu a objeví se v šesti epizodách 5. řady.
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com