Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Své 37 narozeniny oslaví příští úterý další z herců MZ, Kirsten Vangsnessová. Narodila se 7. 7. 1972.
Na stránkách CMF jí můžete popřát všechno nejlepší.

Popřát Kirsten
3. července oslaví herec Thomas Gibson, představitel šéfa týmu BAU Aarona Hotchnera, své 47. narozeniny. Popřát mu můžete také na stránkách CMF, které tvůrci MZ skutečně čtou.

Popřát Thomasovi
Moderátoři webu Criminal Minds Fanatic připravili pro fanoušky další prázdninový chat - poprvé s fanoušky přijde chatovat Joe Mantegna v úterý 7. července v 9pm EST (v ČR 3.00 ráno ve středu 8. července).
Od 9. června je natáčení Myšlenek zločince opět v plném proudu a s kompletním obsazením.
Criminal Minds Fanatic ohlásili další ze série chatů s osobnostmi seriálu. Ve středu 27. května bude hostem chatu CMF opět Thomas Gibson, představitel šéfa týmu Aarona Hotchnera.
Výkonný producent, scenárista a režisér MZ přijde příští pátek 22. května chatovat s fanoušky o 4. řadě seriálu.
Nové informace pro nedočkavce o konci 4. řady.

Držme se, budou to jatka.
Thomas Gibson na blogu CMF, v reakci na mnoho komentářů k možným dalším změnám v MZ, osobně poděkoval všem fanouškům za podporu seriálu, za naše nadšení a oddanost, a svěřil se, že rád hraje postavu Aarona Hotchnera, že MZ vyrábí ten nejlepší tým a že doufá, že pro nás natočí ještě mnoho dílů. Celý dopis si můžete přečíst ZDE.
24. 4.
Čekání... Čekaní... Čekání... Chce to čokoládu a poslední díl MZ... Nebo jakýkoliv díl MZ!

Avatar by Mira (Holandsko), CMF Message Board, volně k použití.

16. 4.
Petice prozatím pozastavena!

Aktualizace:

http://criminalmindsfanatic.blogspot.com/2009/04/criminal-minds-tell-nina-tassler-what.html

JDE TEĎ JIŽ O OFICIÁLNÍ PETICI, PROSÍM, POKUD NECHCETE DALŠÍ ZMĚNY V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE DO 5. ŘADY ZANECHTE ALESPOŇ KRÁTKÝ KOMENTÁŘ. MOŽNÁ HROZÍ PROPUŠTĚNÍ JEDNOHO HERCE, ČLENA TÝMU, PROSÍM, DEJME VĚDĚT VEDENÍ CBS ŽE NECHCEME PŘIJÍT O NIKOHO!

Pokud máte problémy s angličtinou můžete svůj příspěvek v češtině zanechat v komentáři tohoto článku, postarám se o přeložení a vložení do petice.


Fanušci TV seriálu vždy měli a budou mít poslední slovo, když se televizní průmysl otřásá v základech. Dejme i my vědět vedení CBS, co si o jejich změnách myslíme.
Posledni komentare
17.04.2009 23:57:35: Po telefonátech a petici se připravuje dopisní a faxová kampaň na záchranu MZ, na její spuštění netr...
Další scenáristé končí kvůli ekonomické krizi.
1  
2  
3  
4  
5  
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com