Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Chatroom CMF si ještě neoddechl po vyčerpávající a zábavou sršící Paget Brewsterové a už se chystá další bombastický návštěvník. Pozvání k chatu přijal Nicholas Brendon, známý především ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů, který v Myšlenkách zločince ztvárňuje epizodní roli počítačového génia a přítele Penelopy Garciové - Kevina Lynche.
(Informace o předešlém chatu s Paget přidám jakmile bude trochu času - jako vždy sekce Zprávy z chatu)
Criminal Minds Fanatic opět po prázdninách pořádá chat se speciálním hostem.
Posledni komentare
09.09.2009 20:06:07: Pokud byste měli s Angličtinou nebo fungováním chatu problémy, pište tady, můžeme poradit.
Na webových stránkách TV Prima můžete hlasovat, zda se vám seriál Myšlenky zločince líbí nebo ne.

Hlasujme ANO
Všichni to známe. Nejdřív byla Kriminálka Las Vegas. Slavila u diváků úspěch. Tak se začala natáčet Kriminálka Miami. Nebo to byla Kriminálka New York? Tak by se ve zkratce dal vysvětlit americký pojem spin-off. Z něčeho, co je úspěšné, vyrobíme štěp a uvidíme jak se chytne. Stejnou strategii chtějí nyní vyzkoušet i tvůrci Myšlenek zločince.
Pro nedočkavce a zvědavce je konečně venku promo na 5. řadu - video uvnitř článku, aby ti, kteří zatím vědět nechtějí (protože vysílání čtyřky se nám na AXN chýlí ke konci) vědět nemuseli :)

Video je v originálním znění (EN).
MGG se připojil ke komunitě na Facebooku, jeho fanouškem se můžete stát ZDE. Kromě Facebooku se Matthew dělí s fanoušky o osobní informace již roky na webovém serveru MySpace, kde najdete i zprávy a obrázky zachycující stav jeho kolene. A aby toho nebylo málo, Matthew je i na Twitteru. A pro ty, kteří ještě nejsou okouzleni genialitou tohoto člověka, webové stránky Gublerland jsou již plně v provozu!
Zdravotní problémy mohou potkat každého z nás, i hvězdy našeho seriálu. Natáčení  páté řady se tak potýká hned se dvěma oberlenými herci.
Americký herec Daniel Bernard Sweeney (zahrál si také v seriálech Jericho, Dr. House nebo Crash) bude jako policejní důstojník spolupracovat s BAU na velkém případu a objeví se v šesti epizodách 5. řady.
Andera Joy Cooková, která hraje JJ, oslaví zítra, 22. července, své 31. narozeniny. AJ se narodila v Oshawě v Kanadě, 22. 7. 1978. Všechno nejlepší jí mohou fanoušci popřát i na stránkách CMF. AJ se těší ze svého syna, Mekhai Allan oslaví své první narozeniny 13. září.

Popřát AJ
Thomas Gibson v krátkém vzkazu poděkoval prostřednictvím Jill Davidsonové a jejího webu Criminal Minds Fanatic všem fanouškům za narozeninové přání a dar Americké nadaci pro výzkum rakoviny.

Vzkaz si můžete v originále přečíst ZDE.
1  
2  
3  
4  
5  
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com