Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

V rubrice herci přidány biografie Thomase Gibsona a Paget Brewsterové.
Zajímavý rozhovor s Matthewem o jeho režijním debutu v Myšlenkách zločince - 16. epizodě páté řady "Mosley Lane" - k přečtení na TV Guide.

Update 12. 4. 2010 - přeloženo.
Od 7. května se každou středu v 10 hodin večer můžeme těšit na premiérové díly aktuální, 5. řady seriálu, kterou bude vysílat kanál AXN.
Posledni komentare
20.07.2010 17:40:37: Zkus se podívat na uloz.to a do vyhledávání si zadat Criminal Minds - Mělo by to tam být, já tam tak...
09.07.2010 17:15:53: zdravím. tuhle jsem si uvědomila vtipnou věc. Arthur Reid byl jamajskej hudební producent, pro který...
05.05.2010 20:53:39: ahoj, prosím nevíte kde bych si mohla stáhnout ve 4. řadě ty poslední díly? od 20 dílu dál? nikde to...
26.04.2010 21:30:24: Už jí vysílají, každou středu ve 22.00 a repríza v neděli ve 21.00. Tento týden to bude již 4. díl....
Zítra, ve středu 10. března, oslaví své narozeniny také Paget Brewster, představitelka seriálové Emily Prentissové.

Všechno nejlepší jí můžete opět popřát na blogu CMF.
Dnes, v úterý 9. března 2010, slaví představitel Dr. Reida své 30. narozeniny. Popřát všechno nejlepší mu můžete na blogu Criminal Minds Fanatic.
Že budou mít Myšlenky zločince mladšího sourozence se už nějakou dobu ví. Jak si ale tvůrci poradí s faktem, že narozdíl od "kriminálek" má FBI pouze jeden tým behaviorální analýzy? To se nejspíš dozvíme už na jaře. 
Ačkoliv pátek 13. může být pro některé z nás smolným dnem, pro jiné je dnem šťastným. Joe Mantegna oslaví tento pátek své již 62. narozeniny! Kdo by to byl řekl? :))
Minulé pondělí začal štáb MZ natáčet jubilejní, 100. díl seriálu. Odvysílán by měl být začátkem prosince, jako 9. v páté řadě. Název je zatím neznámý.
V úterý 22. 9. v 9pm EST (23. 9. - 03.00 našeho času) pořádá fanouškovská skupina Criminal Minds Fanatic zvláštní chat k odstartování nové, 5. řady seriálu. Jeho hostem bude výkonný producent seriálu Ed Bernero, který možná prozradí, co nás v páté řadě čeká, a možná také ne...

Chat je jako vždy moderovaný, v Angličtině, a přístupové heslo můžete získat mailem přímo od moderátorů chatu na mailové adrese uvedené v tomto článku na blogu CMF.

Pokud uvedete do mailu svou přezdívku z Amerického diskuzního fóra Criminal Minds Fanatic, máte účast zajištěnou.
Z Post Chronicle:

"Manžel Gwen Stefani, rocker Gavin Rossdale, nahradí v TV dramatu Jona Bon Joviho.

Jon Bon Jovi byl prvním vybraným pro roli rockové hvězdy, kterou analytici FBI podezírají, že je sériovým vrahem, v novém díle amerického seriálu Myšlenky zločince. Hvězda 'Living on A Prayer' však z projektu odstoupila.

Není to první Rassdaleho role, objevil se již ve fotbalovém filmu 'The Game of Their Lives' a ve filmu s Keanu Reevesem 'Constantine'."
1  
2  
3  
4  
5  
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com