Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Výkonný producent Ed Bernero chatuje s fanoušky

Komunita Criminal Minds Fanatic opět přivítá ve speciálním chatu hosta z řad tvůrců Myšlenek zločince. 15. září to bude Edward Allen Bernero, výkoný producent (executive producer).
Jako každý rok před začátkem nové řady přijde se do chatroomu CMF podělit s fanoušky o zákulisní informace a náznaky toho, co naše hrdiny v nové řadě seriálu čeká. Bernero již dříve hovořil o tématu přicházející šesté řady:

"Zjistíme, že každý člen týmu má tajemství, které se snaží ukrýt před ostatními. V některých případech budou úspěšní, jindy tím ohrozí důvěru a složení celé skupiny."

Odchod AJ Cookové (aka JJ) a menší prostor Paget Brewsterové (aka Emily) již producent považuje za uzavřenou záležitost, takže mnoho otázek na toto téma asi nepadne, ačkoliv něco málo o možném osudu JJ jako postavy se nejspíš v chatu dozvíme. O přicházející řadě a změnách v obsazení již Bernero hovořil v interwiev Adama Wrighta (celé si můžete přečíst ZDE).

Chat proběhne 15. září v 10pm EST (tedy 16. září ve 4:00 našeho času) v chatroomu Criminal Minds Fanatic.

Přístup do chatroomu v daný čas je umožněn pouze s heslem, o které musíte požádat CMF administrátory, nejlépe mailem na adresu cmfchat@gmail.com s předmětem 'Request password for the Ed Bernero Chat'. Plná pozvánka k chatu ZDE.

Oficiálním komunikačním jazykem je Angličtina, je vyžadována slušnost a spolupráce, výhodou je členství v CMF komunitě (TOTO
diskuzní fórum) - stačí v mailu uvést svou přezdívku, jinak je komunita spíše neanonymní, používají se nejčastěji křestní jména.

Chat je moderovaný a každý účastník musí dodržet pravidla, bez kterých by takový chat nebyl uskutečnitelný - pravidla a heslo obdrží účastníci většinou až v den konání chatu.
Žádné komentáře
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com