Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Spinoff má nového výkonného producenta

Spinoff Myšlenek zločince - Myšlenky zločince: Podezřelé chování, který zahají v polovině sezóny prvními 13 díly, nebude zpočátku produkovat Chris Mundy, ale kontrolu nad směřováním a vývojem nového seriálu si podrží sám Ed Bernero, producent originálního seriálu.
Z Deadline Holywood:

Ed Bernero si tento podzim vezme dvojité směny na MZ. Výkonný producent originálního seriálu CBS bude také výkonným producentem blížícího se spinoffu Myšlenek zločince, odnože, jejíchž prvních 13 epizod je objednáno od Nového roku (tedy poloviny seriálové sezóny). Chris Mundy, který byl půlvodně vybrán jako výkonný producent nového seriálu, odchází z kriminálního dramatu, jehož hlavní hvězdou je Forest Whitaker. Říká se, že Bernero byl přizván ke spinoffu, aby jej vedl pevnou rukou v prvních několika epizodách, protože CBS údajně nebylo spokojeno s kreativním směrem, kterým se spinoff ubíral. CBS a CBS Studios, které koprodukují Myšlenky zločince spolu s ABC Studios, použili podobný přístup, který již využili při produkci NCIS a NCIS: LA, obě pod palcem Shane Brennana.

Navíc je Bernero zaměstnáván také vývojářskými projekty ve své v ABC Studios založené produkci Bernero Prods., kterou vede Rob Kim Bernero v ABC připravuje tři projekty: speciál, který píše; The Box, kde spolupracuje na scénářích s  s Normanem Morrillem (How To Make It In America); a třetí projekt, který píše Laurie McCarthy (Ghost Whisperer), o kterém se stále jedná.
Žádné komentáře
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com