Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Prosincové chaty s hosty

Americký blog Criminal Minds Fanatic (CMF) v prosinci opět pořádá chaty se speciálními hosty. Ještě před Štědrým dnem poctí fanoušky svou návštěvou výkonný producent Ed Bernero a představitel Aarona Hotchnera Thomas Gibson.
Chat s Edem Bernerem o Myšlenkách zločince a přicházejícím spin-offu Criminal Minds: Suspect Behavior (Myšlenky Zločince: Podezřelé chování - nevím přesně, oficiální překlad zatím není) proběhne v úterý 14. prosince v 10.00 EST (v ČR to bude 15. prosince ve 4.00 ráno) v chatroomu CMF. Link na oficiální pozvání ZDE.
Termín chatu změněn na 20. prosince, čas stejný (u nás tedy 21. prosince 04:00)

Chat s Thomasem Gibsonem se uskuteční v předvánočním čase - ve středu 22. prosince opět v 10.00 EST (v ČR to tedy bude 23. prosince ve 4.00 ráno) opět v chatroomu CMF. Link ZDE.

Účast na obou chatech jako obvykle možná pouze s heslem, o které můžete moderátorky chatu požádat na e-mailové adrese cmfchat@gmail.com. Předmět zprávy musí obsahovat frázi "Request password for the Ed Bernero Chat" nebo "Request password for the Thomas Gibson Chat" (podle toho, kterého chatu se chcete zúčastnit, pokud obou - musíte poslat mail pro každý chat zvlášť) a zpráva musí být v Angličtině. Heslo pak obdržíte v den konání chatu.
Jazykem chatu je Angličtina.


Chaty jsou moderované a mají stanovená pravidla, která vám moderátoři zašlou v odpovědi na váš e-mail. Patří mezi ně například zákaz pořizování přepisu chatu, zákaz posílání osobních zpráv zvláštním hostům nebo nutnost schválení všech otázek pro hosty (buď předem, pokud své otázky pošlete mailem, nebo přes tzv. "otázkového moderátora", který vaše otázky přijímá během chatu).
Nedodržení těchto pravidel může mít za následek vyhození z chatu a při vážném porušení zákaz účasti v jakémkoli budoucím chatu s hosty.

I přes relativní přísnost pravidel jsou chaty i pro fanoušky příjemnou záležitostí, vždy se dozvíte něco nového o svých hrdinech a bývá i legrace.
Žádné komentáře
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com