Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

JSOU ZPÁTKY!

Myšlenky zločince se po 6. řadě plné změn, otřesů, slabých i silných chvilek vracejí do starých vyzkoušených kolejí. Televizní stanice CBS, producent MZ, přehodnotila svá stanoviska a rozhodla se nabídnout herečkám AJ Cookové a Paget Brewsterové návrat do seriálu. Možná i díky 60.000 podpisů fanoušků na internetové petici Save The Actresses.

AKTUALIZOVÁNO 29. května 2011:

Paget Brewster se vrací v nové řadě MZ! Shemar Moore již také podepsal smlouvu na další rok, CBS mu odsouhlasila zdvojnásobení platu. Jediným, kdo se s CBS na podmínkách ještě nedohodl, tak zůstává Thomas Gibson. Rachel Nichols v MZ s novou končí.

(zdroj CMF)
Kirsten-Vangsness-AJ-Cook-Paget-Brewster-criminal-minds-party-episodio-100 Pictures, Images and Photos

Po týdnech řečí a dohadů je konečně vše jasné. AJ Cooková podepsala s CBS smlouvu na další dva roky v MZ. Po dvou epizodách na začátku šesté řady, ve kterých se rozloučila, po epizodě "Lauren", ve které se loučila Paget, se posledním dílem letošní řady vrátí zpátky k práci tiskové mluvčí BAU. Podle AJ bude Jennifer vyspělejší a vážnější, než byla před opuštěním týmu, ale její srdce zůstane stejné. 
A aby to kolegyni Paget Brewsterové nebylo líto, i jí nabídli producenti obnovení smlouvy. Vše ovšem závisí na úspěchu nového seriálu "My life as an experiment", v jehož pilotním díle si Paget již zahrála. Její návrat do seriálu tak závisí na úspěchu nebo neúspěchu tohoto nového komediálního seriálu.
Do další řady MZ se změní také postava výkonného producenta. Ed Bernero po šesti letech svou pozici showrunnera přenechal scenáristce a spoluprodukční Erice Messer. I ona byla u seriálu od začátku a jak se zdá, hodlá návrat do starých kolejí posílit i obnovením úzkého kontaktu scenáristů, herců a tvůrců s fanoušky seriálu, které někteří popisují spíše jako fanoušky kultovního sci-fi seriálu spíše než fanoušky procedurálních dramat - MZ zdá se nejsou a nikdy nebudou typicky procedurální záležitostí (jako třeba CSI - Kriminálky).
Pravděpodobně největším krokem, který se letos CBS pokusí udělat, je dát tým opět dohromady, tak jak byl.
Nad seriálem ovšem i nadále visí otazníky. Thomas Gibson a Shemar Moore o svých smouvách na další rok zatím stále jednají, ale v chatu pro Criminal Minds Fanatic website se Thomas fanouškům svěřil, že v seriálu chce pokračovat a že tahle vyjednávání bývají často dlouhá a náročná - to je názor i Ericy Messer. Všichni si ovšem přejí, aby tato vyjednávání co nejdříve skončila. Nejasné je také další působení nejnovějšího člena týmu - agentky Seaversové (Rachel Nichols). Jestli v seriálu zůstane, nebo jej bude muset kvůli návratu starých hvězd opustit, se zatím neví.Na webu CMF si také můžete přečíst ORIGINÁLNÍ PŘEPIS chatů s výkonnou producentkou Ericou Messer a představitelem Aarona Hotchnera Thomasem Gibsonem a interview s představitelkou JJ Jarreau AJ Cookovou z magazínu TV Guide (v Angličtině*). 


* překlad naleznete na konci týdne v sekci Chaty s hosty
Žádné komentáře
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com