Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Historie se opakuje - UŽ ZASE

CBS už po třetí ohrožuje existenci Myšlenek zločince, dva z hlavních hrdinů nemají jisté smlouvy na 7. řadu. Většina týmu není nadšena ze spuštění sesterského seriálu Criminal Minds: Suspect Behavior. Matthew Gray Gubler režíruje další epizodu, dalšího dílu jeho Unauthorized Documentary se už bohužel nedočkáme. JJ se znovu objeví v MZ, alespoň na chvílli. Více uvnitř...
CBS a možné změny v obsazení


Škatulata hejbejte se hraje s fanoušky Myšlenek zločince jejich producent, společnost CBS. Podle Deadline Holywood se rozhodli nabídnout Paget Brewsterové účinkování v další řadě seriálu. Vzhledem k její stávající smlouvě, která s její rolí Emily do další řady nepočítá, nechávají rozhodnutí na herečce. Paget již dostala nabídku zahrát si v pilotním díle tří možných nových komediálních seriálů a je jen na ní, zda se rozhodne využít svůj komediální talent nebo zda se vrátí do temného kolotoče MZ. Zdá se, že Emily Prentissovou tedy čeká v závěru 6. řady u CBS tolik "oblíbený" cliffhanger (na pokračování), který divákům opět nechá celé léto na přemítání, zda v nové řadě Emily uvidí nebo ne.
Zatímco Paget Brewster má možnost se do seriálu vrátit jako plnohodnotný člen týmu, její kolegové si už tak jistí svou pozicí být nemohou. Po roce se CBS opět zdráhá prodloužit některým z nich smlouvy. Kirsten Vangsness i Joe Mantegna už mají své role v další řadě seriálu jisté, i MGG už smlouvu podepsal, ačkoliv podle Deadline Holywood "by chtěl přidat". Na druhé straně se k Paget Brewsterové přidali Thomas Gibson a Shemar Moore, kteří smlouvu na další rok stále ještě nemají, a jak se zdá, CBS s jejich kontrakty váhá.

criminal minds Pictures, Images and Photos

Matthew Gray Gubler opět za kamerou


Na pokračování ovšem nebude poslední díl řady, ale již ten 18. Režíruje jej již podruhé v historii seriálu jedna z jeho hvězd - nadaný Matthew Gray Gubler a režírování si opět pořádně užívá (viz. jeho twitter). Ve své epizodě dokonce bude mít možnost zavzpomínat na staré časy, protože jako host se v ní objeví i herečka A. j. Cooková aby se coby agentka JJ Jarreau, která byla ze seriálu "odejita" v počátku 6. řady, rozloučila se svou kolegyní.
Spin-off


Zdá se, že jediný, kdo si svým místem může být stoprocentně jistý, je Kirsten Vangsness. Kromě své role v původním seriálu se už od zítřka bude pravidelně objevovat i ve franšíze seriálu Criminal Minds: Suspect Behavior. Její kolegové z původního seriálu však tímto "bratříčkem" nejsou nadšeni. Pro kanadský magazín TV Guide z ledna 2011 se dokonce někteří vyjádřili, že by si přáli, aby spin-off neuspěl.
"Jsem polichocený, že děláme tak dobrou práci, že chtějí natočit další seriál, ale jedna moje část si přeje, aby seriál propadl." říká Shemar Moore "CBS, pokud vím, neměla  nikdy se spin-offy neúspěch. Nebudu lhát, doufám, že tenhle bude jejich první. Nemám nic proti obsazení, ale když seriál neuspěje, CBS si uvědomí, že tenhle job není lehký."
"Pracovali jsme s jejich herci jako s hosty, použili naše zdroje a náš štáb, pracovali jsme skutečně tvrdě, abychom pro ně tuhle věc vytvořili, a oni nás tak nějak 'ojebali'" pokračuje Paget Brewsterová "A to je to, čeho jsme se báli. Báli jsme se, že budeme kanibalizovaní kvůli vytvoření tohohle seriálu a naneštěstí se to tak trochu stalo."
Na druhé straně Thomas Gibson si myslí, že pokud by spin-off neuspěl, celý koncept Myšlenek zločince by vypadal špatně. Matthew Gray Gubler říká, že je na franšízu "velmi zvědavý", nicméně vypíchnul, že preferuje "nové myšlenky" před Holywoodskými "přetáčkami" (remakes).
Presidentka CBS Nina Tasslerová nedávno potvrdila, že spin-off Suspect Behavior byl zdrojem změn v originálním seriálu.

zdroj: Blog CMF


Rest in Peace AndyAndy Swan zemřel

Svou smlouvu u CBS nedobrovolně ukončil také jeden z tvůrců seriálu, podle všech jeho spolupracovníků talentovaný, vtipný a skvelý člověk - producent, režisér a rekvizitář MZ Andy Swan.
Coby režisér mystifikačních dokumentů - mockumentů o Matthewu Gray Gublerovi (všechny díly na YouTube kanálu andyswan), které natočil coby rekvizitář na place Myšlenek zločince, pobavil nejen fanoušky tohoto seriálu. Na mezinárodním festivalu AOF IFF (Action On Film) v roce 2008 vyhrál se svým krátkým hraným debutem "Alternative" a v roce 2009 svůj úspěch potvrdil krátkým filmem "Chambers Street". 8. února bohužel podlehl téměř ročnímu boji s rakovinou.


Odpočívej v pokoji.


Poslední komentáře
17.02.2011 00:07:52: Tak to jsou pro mě špatné zprávy, zrovna Hotch a Morgan byli moji oblíbenci.Měli by vymyslet pořádný...
17.02.2011 00:03:26: Tak to jsou pro mě špatné zprávy, zrovna Hotch a Morgan byli moji oblíbenci.Měli by vymyslet pořádný...
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com