Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

Chatujte s hvězdami MZ

Konec 5. řady se ve Spojených státech blíží, a tak pro nás Fanatici připravili zase pár chatů s našimi oblíbenci.

DŮLEŽITÁ AKTUALIZACE, CHAT s A. J. COOK (15. 5. 2010)
Share photos on twitter with Twitpic

30. dubna se v chatroomu CMF budete moci setkat s castingovým manažerem Scottem Davidem, který pro nás vybírá ty, kteří se nechají zabít, zachránit, nebo jsou sami padouchy.

4. května se můžete těšit na Thomase Gibsona, představitele Aarona Hotchnera, který v chatroomu není nováčkem a který se s fanoušky nejen podělí o mnoho zajímavých informací o MZ i o sobě, ale také všechny skvěle pobaví.

11. května přivítá chatroom dalšího herce - Joea Mantegnu (Davida Rossiho), který stejně jako Thomas svým fanouškům odpoví téměř na cokoliv a pro vtip také nejde daleko.

24. května navštíví fanoušky nejdůležitějšíí muž seriálu - Edward Allen Bernero, vedoucí produkce, scenárista a režisér. Ví o seriálu úplně všechno.

1. června bude v chatroomu hostem dalsší okouzlující dáma seriálu A. J. Cook (hraje JJ Jareau), mluvit se bude určitě i o tom, jak se má její rodina.

Pozvání k chatu se Scottem Davidem ZDE.

Pozvání k chatu s Thomasem Gibsonem ZDE.

Pozvání k chatu s Joem Mantegnou ZDE.

Pozvání k chatu s Edem Bernerem ZDE.

Pozvání k chatu s A. J. Cook ZDE.


VŠECHNY CHATY ZAČÍNAJÍ V 10pm EST - TEDY VE 4:00 NAŠEHO ČASU NÁSLEDUJÍCÍ DEN (29. dubna, 5. května a 12. května).

VŠECHNY CHATY PROBÍHAJÍ V ANGLIČTINĚ, JSOU MODEROVANÉ A MAJÍ PŘÍSNÁ PRAVIDLA, DÍKY KTERÝM JSOU TYTO CHATY VŮBEC MOŽNÉ.

PŘÍSTUP DO CHATROOMU JE MOŽNÝ POUZE S HESLEM, KTERÉ MŮŽETE ZÍSKAT OD MODERÁTORŮ CMF NA E-MAILOVÉ ADRESE cmfchat@gmail.com (komunikace s moderátory probíhá také pouze v Angličtině).

Členství v diskuzním fóru CMF výhodou, do chatu se pak přihlásíte svým uživatelským jménem.
E-MAILY SE ŽÁDOSTÍ O HESLO ZASÍLEJTE PRO KAŽDÝ CHAT ZVLÁŠŤ NEJPOZDĚJI 1 DEN PŘED DNEM KONÁNÍ CHATU, DO PŘEDMĚTU E-MAILU NEZAPOMEŇTE NAPSAT
"Request password for the ...(jméno)... Chat". SLUŠNÉ VYJADŘOVÁNÍ A PODPIS JE V MAILU SAMOZŘEJMOSTÍ.

Po odeslání žádosti o heslo obdržíte mail s pravidly a s výzvou k zaslání otázek pro hosty. Samotné heslo obdržíte až v předvečer konání chatu.

VEŠKERÁ PRÁVA K TĚMTO CHATŮM VLASTNÍ CMF, JEJICH PŘEPISOVÁNÍ, KOPÍROVÁNÍ, PŘEKLÁDÁNÍ A JINÉ NAKLÁDÁNÍ S OBSAHEM CHATU JE ZAKÁZÁNO.

Pokud se chatu nemůžete zúčastnit, o nejlepší momenty se jeho účastníci rádi podělí v diskuzním fóru CMF. Zde najdete také vzpomínky na již proběhlé chaty.
Žádné komentáře
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com