Myšlenky zločince

Abyste mohli dopadnout zločince, musíte myslet jako on…

Témata

Novinky

TOPlist

Quantico

CBS opět dělá fanouškům starosti

Někteří z vás si možná ještě pamatují, že to bylo přesně před rokem, kdy Myšlenkám hrozila ztráta šéfa týmu aneb vyhazov Thomase Gibsona ze seriálu. Teď, po skončení úspěšné 5. řady, se situace opakuje.

1. 7. 2010 23:19 Aktualizováno! - Je rozhodnuto...
Proti odchodu Thomase z Myšlenek se zvedla vlna odporu a postava Aarona Hotchnera nakonec v seriálu zůstala. Jak jsme se mohli přesvědčit, přineslo to několik velmi napínavých dílů seriálu a přesvědčili jsme se také, že i po ochodu mnoha schopných scenáristů pro nás dokáže štáb natáčet stále zajímavé a chytlavé příběhy, přinášet nám nové případy a zaujmout nás. K čemu to ale všechno je, když se po roce opět CBS rozhodlo šetřit a to opět na nejcitlivějším místě seriálu - na hercích v hlavních rolích. Nebo spíš herečkách.

Podle CBS je největší pozornost fanoušků seriálu zaměřená na mužskou část týmu a z žen se pozornost soustřeďuje hlavně kolem počítačové kouzelnice Garciové. A protože 7 členů hlavního hereckého ansámblu je pro CBS "moc", rozhodli se počet snížit. Padáka tak má dostat A. J. Cooková coby Jennifer Jareau (má se objevit pouze v několika dílech nové řady, aby uzavřela svůj příběh) a částečně má seriál opustit i Paget Brewster, která se jako Emily Prentissová začne objevovat jen občas (podobně jako Nicholas Brendon coby Kevin Lynch nebo Jane Lynchová jako Reidova matka). Později zástupci CBS porhlásili, že změny jsou výsledkem "tvůrčího" rozhodnutí, které má oživit již nějaký čas fungující seriál, a že v nové řadě přibyde jedna nová ženská postava. A podobně jako loni, ii letos se zvedla vlna odporu - nejen pro skalní fanoušky je totiž důležitý celý tým, tak jak je.

A. J. a Paget můžeme podpořit i my!

Petici proti vyhazovu našich dam ze seriálu již podepsalo přes 33000 fanoušků a najdete ji ZDE.

Na SAVETHECMLADIES WIKI najdete další možnosti, jak naše ženy podpořit, a nejaktuálnější články a novinky.

Je rozhodnuto. AJ Cooková v seriálu Myšlenky zločince končí, objeví se ještě ve dvou epizodách 6. řady, aby uzavřela příběh JJ. S Paget Brewster podepsala společnost CBS smlouvu ještě na jeden rok, a i když se neobjeví ve všech epizodách, zůstane stálou členkou týmu. Do 7. řady (pokud nějaká po těchto rozhodnutích bude) už nastoupí nová ženská postava, která se připojí k týmu v průběhu příštího roku. Jedinou původní členkou týmu tak zůstane
Kirsten Vangsness alias Penelope Garciová.
Poslední komentáře
23.11.2010 09:02:08: Naprosto s tebou souhlasim. Ale bez Reida taky nesmiley${1}
20.08.2010 00:34:55: Bez Hotche by to prostě nebyli Myšlenky zločince
 
Některé obrázky k seriálu Myšlenky zločince byly získány z portálu Wetpaint (http://criminalmindswiki.wetpaint.com/) díky Creative Commons licenci (Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Czech Republic - http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/cz/). Všechny ostatní pochází ze serveru www.photobucket.com